Linie miejskie

Wykaz tras stałych tramwajowych i autobusowych linii miejskich funkcjonujących w ramach Komunikacji Miejskiej w Krakowie

 

LINIE TRAMWAJOWE 

 

1



SALWATOR - Kościuszki, Zwierzyniecka, Dominikańska, Św.Gertrudy, Dietla, Grzegórzecka, Al.Pokoju, Bieńczycka, Kocmyrzowska - WZGÓRZA KRZESŁAWICKIE



2



CMENTARZ RAKOWICKI - Rakowicka, Lubicz, Basztowa, Dunajewskiego, Straszewskiego, Zwierzyniecka, Kościuszki - SALWATOR



3



NOWY BIEŻANÓW - Ćwiklińskiej, Teligi, Wielicka, Na Zjeździe, Starowiślna, Westerplatte, Pawia, Doktora Twardego - KROWODRZA GÓRKA



4



BRONOWICE MAŁE - Bronowicka, Podchorążych, Królewska, Karmelicka, Basztowa, Lubicz, Mogilska, Al. Jana Pawła II, Al. Solidarności, Ujastek, Kocmyrzowska - WZGÓRZA KRZESŁAWICKIE



5



KROWODRZA GÓRKA - Doktora Twardego, Tunel, Mogilska, Al. Jana Pawła II, Bieńczycka, Kocmyrzowska - WZGÓRZA KRZESŁAWICKIE



6



KURDWANÓW - Witosa, Nowosądecka, Wielicka, Limanowskiego, Kalwaryjska, Krakowska, Św.Gertrudy, Dominikańska, Franciszkańska, Zwierzyniecka, Kościuszki - SALWATOR

 

 

7


DĄBIE - Pokoju, Powstania Warszawskiego, Lubicz, Basztowa, Długa - DWORZEC TOWAROWY


8



BOREK FAŁĘCKI - Zakopiańska, Wadowicka, Kalwaryjska, Krakowska, Św. Gertrudy, Dominikańska, Franciszkańska, Podwale, Karmelicka, Królewska, Podchorążych, Bronowicka - BRONOWICE MAŁE

9



NOWY BIEŻANÓW - Ćwiklińskiej, Teligi, Wielicka, estakada, Saska, Kuklińskiego, Klimeckiego, Herlinga-Grudzińskiego, Kotlarska, Al.Powstania Warszawskiego, Mogilska, Al.Jana Pawła II, Bieńczycka, Al.Andersa, Broniewskiego, Mikołajczyka, Srebrnych Orłów, Ks.K.Jancarza - MISTRZEJOWICE



10



ŁAGIEWNIKI - Wadowicka, Kalwaryjska, Krakowska, Św. Gertrudy, Westerplatte, Lubicz, Mogilska, Al. Jana Pawła II, Ptaszyckiego, Igołomska - PLESZÓW



11



CZERWONE MAKI - Bobrzyńskiego, Grota-Roweckiego, Brożka, Wadowicka, Kalwaryjska, Limanowskiego, Wielicka, estakada, Saska, Lipska - MAŁY PŁASZÓW



12


ŁAGIEWNIKI - Brożka, Kapelanka, Monte Cassino, Dietla, Grzegórzecka, al. Pokoju, al. Jana Pawła II, Ptaszyckiego - KOPIEC WANDY


13



NOWY BIEŻANÓW - Ćwiklińskiej, Teligi, Wielicka, Limanowskiego, Krakowska, Św. Gertrudy, Dominikańska, Franciszkańska, Podwale, Karmelicka, Królewska, Podchorążych, Bronowicka - BRONOWICE



14



BRONOWICE - Bronowicka, Podchorążych, Królewska, Karmelicka, Basztowa, Lubicz, Al. Powstania Warszawskiego, Al. Pokoju, Bieńczycka, Andersa, Broniewskiego, Mikołajczyka, Srebrnych Orłów, ks. Jancarza - MISTRZEJOWICE



16



KOPIEC WANDY - Ptaszyckiego, Al. Jana Pawła II, Al. Andersa, Broniewskiego, Mikołajczyka, Srebrnych Orłów, Jancarza - MISTRZEJOWICE



18



CZERWONE MAKI - Bobrzyńskiego, Grota-Roweckiego, Kapelanka, Monte Cassino, Dietla, Św. Gertrudy, Dominikańska, Franciszkańska, Podwale, Basztowa, Długa, Kamienna, Doktora Twardego - KROWODRZA GÓRKA



19



BOREK FAŁĘCKI - Zakopiańska, Wadowicka, Kalwaryjska, Limanowskiego, Na Zjeździe, Starowiślna, Dietla, Grzegórzecka, Al. Powstania Warszawskiego, tunel - DWORZEC TOWAROWY



20



CICHY KĄCIK - 3 Maja, Piłsudskiego, Straszewskiego, Franciszkańska, Dominikańska, Westerplatte, Lubicz, Al. Powstania Warszawskiego, Kotlarska, Herlinga-Grudzińskiego, Kuklińskiego, Lipska - MAŁY PŁASZÓW



21



OS.PIASTÓW - Piasta Kołodzieja, Mikołajczyka, Broniewskiego, Al.Andersa, Al.Solidarności, Igołomska - PLESZÓW



22



BOREK FAŁĘCKI - Zakopiańska, Brożka, Kapelanka, Monte Cassino, Dietla, Grzegórzecka, Al.Pokoju, Al.Jana Pawła II, Al.Solidarności, Mrozowa - WALCOWNIA



23



CZERWONE MAKI - Bobrzyńskiego, Grota-Roweckiego, Brożka, Wadowicka, Kalwaryjska, Limanowskiego, Wielicka, Teligi, Ćwiklińskiej - NOWY BIEŻANÓW



24



BRONOWICE MAŁE - Balicka, Bronowicka, Podchorążych, Królewska, Karmelicka, Basztowa, Westerplatte, Starowiślna, Na Zjeździe, Wielicka, Nowosądecka, Witosa - KURDWANÓW



50



KROWODRZA GÓRKA - Doktora Twardego, Pawia, Tunel, Al. Powstania Warszawskiego, Kotlarska, Herlinga-Grudzińskiego, Klimeckiego, Kuklińskiego, Saska, estakada, Wielicka, Nowosądecka, Witosa - KURDWANÓW



52



CZERWONE MAKI - Bobrzyńskiego, Grota-Roweckiego, Kapelanka, Monte Cassino, Dietla, Starowiślna, Westerplatte, Lubicz, Mogilska, Al. Jana Pawła II, Bieńczycka, Al. Andersa, Broniewskiego, Mikołajczyka, Piasta Kołodzieja - OS. PIASTÓW



 

LINIE AUTOBUSOWE 

 

100



KOPIEC KOŚCIUSZKI - Wodociągowa, Malczewskiego, Księcia Józefa, Kościuszki - SALWATOR



101



KOPIEC KOŚCIUSZKI - Wodociągowa, Malczewskiego, Zielińskiego, Monte Cassino, Konopnickiej, Barska - OS. PODWAWELSKIE



102



KROWODRZA GÓRKA - Krowoderskich Zuchów, Wybickiego, Wrocławska, Kijowska, Podchorążych, Piastowska, Królowej Jadwigi, al. Modrzewiowa, al. Kasztanowa, Chełmska - ZAKAMYCZE



103


ALEJA PRZYJAŹNI - al. Andersa, Boruty-Spiechowicza, al. Jana Pawła II, al. Pokoju, Centralna, Sołtysowska, Niepokalanej Panny Marii - LESISKO


 

104

CENTRUM JP II - Totus Tuus, Do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, Fredry, Tischnera - ŁAGIEWNIKI

105



DWORZEC GŁÓWNY ZACHÓD - Pawia, al. 29 Listopada, Dobrego Pasterza, Majora, Powstańców, Strzelców - PRĄDNIK CZERWONY



106



ŁAGIEWNIKI - Brożka, Grota-Roweckiego, Kobierzyńska, Babińskiego, Skotnicka - SKOTNIKI SZKOŁA



107



POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH - Wielicka, Malborska, Trybuny Ludów, Łużycka, Cechowa, Niebieska, Żelazowskiego, Krzemieniecka, Drużbackiej - SOBONIOWICE



109



BIELANY - Księcia Józefa, Kościuszki, Borelowskiego-Lelewela, Dunin-Wąsowicza, Kałuży - CRACOVIA STADION



110



ALEJA PRZYJAŹNI - al. Róż, Żeromskiego, Obrońców Krzyża, Kocmyrzowska, Darwina, Lubocka, Wadowska, Glinik, Spławy, Węgrzynowicka - WĘGRZYNOWICE



111



PLESZÓW - Igołomska, Jeziorko, Ruszcza, Jeziorko, Wyciąska, Drożyska, Brzeska - WOLICA MOST



112



OS. PODWAWELSKIE - Wierzbowa, Bułhaka, Monte Cassino, Skwerowa, Bałuckiego, Tyniecka, Szwedzka, Praska, Tyniecka, Bolesława Śmiałego, Bogucianka - TYNIEC KAMIENIOŁOM



113



CZYŻYNY DWORZEC - Medweckiego, Bieńczycka, al. Pokoju, Centralna, Sołtysowska, Na Załęczu, Siwka, Isep, Ciepłownicza - EC ŁĘG



115

 

DWORZEC GŁÓWNY WSCHÓD - Wita Stwosza, al. 29 Listopada, Kuźnicy Kołłątajowskiej, Siewna, Dożynkowa, Witkowicka, Zielone Wzgórze - WITKOWICE



117



KOMBINAT - Ujastek, Łowińskiego, Blokowa, Lubocka, Wadowska, Glinik, Bystronia, Godebskiego - ŁUCZANOWICE



118



CHEŁMOŃSKIEGO OSIEDLE - Stawowa, Jasnogórska, Ojcowska, Radzikowskiego, Conrada, Różyckiego, Makowskiego, Władysława Łokietka, Batalionu "Skała" AK, Krowoderskich Zuchów - KROWODRZA GÓRKA

 

120



BRONOWICE MAŁE - Balicka, al. Armii Krajowej, Radzikowskiego, Ojcowska, Gaik, Władysława Łokietka, Pachońskiego, Wyki, Batalionu "Skała" AK, Krowoderskich Zuchów - KROWODRZA GÓRKA



122



ALEJA PRZYJAŹNI - al. Róż, Żeromskiego, Obrońców Krzyża, Kocmyrzowska, Makuszyńskiego, Nowolipki, Okulickiego, Petőfiego, Władysława Jagiełły, Poległych w Krzesławicach, Kocmyrzowska, Morcinka - ZESŁAWICE



123



MAŁY PŁASZÓW - Lipska, Mierzeja Wiślana, Dąbka, Biskupińska, Obrońców Modlina, Brandla, Rybitwy, Botewa, Półłanki, Klasztorna, Sieroszewskiego, Zachemskiego, al. Jana Pawła II, Bulwarowa, Orkana, Struga, Wojciechowskiego, Mościckiego, Obrońców Krzyża, Mikołajczyka, Dunikowskiego, al. Andersa, Wiślicka, Jancarza - MISTRZEJOWICE



124



OS. PODWAWELSKIE - Wierzbowa, Bułhaka, Monte Cassino, Konopnickiej, al. Krasińskiego, Piłsudskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Lubicz, al. Beliny-Prażmowskiego, Grochowska, Olszyny, Pilotów, Ułanów, al. Jana Pawła II - WIECZYSTA



125



SZPITAL RYDYGIERA - Łopackiego, Broniewskiego, al. Andersa, al. Bora-Komorowskiego, Dobrego Pasterza, Lublańska, Młyńska, Pilotów, Olszyny, Brodowicza, al. Beliny-Prażmowskiego, al. Powstania Warszawskiego, al. Pokoju, Ofiar Dąbia, Stoczniowców, Saska, Przewóz, Rzebika, Lipska, Surzyckiego, Rybitwy, Botewa, Półłanki, Agatowa, Domagały - ZŁOCIEŃ



127



POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH - Nowohucka (powrót: Sarmacka, Strycharska, Kuklińskiego - POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH), Płaszowska, Przewóz, Rzebika, Łanowa, Węglarska (powrót: Motyla, Goszczyńskiego, Łanowa), Grochowa, Kozia - BAGRY



128



PRĄDNIK CZERWONY - Strzelców, Lublańska, Młyńska, Meissnera, Lema, al. Pokoju, Ofiar Dąbia, Stoczniowców, Saska, Lipska, Mierzeja Wiślana, Dąbka, Biskupińska - ZAJEZDNIA PŁASZÓW



129



CZYŻYNY DWORZEC - Medweckiego, Stella-Sawickiego, al. Bora-Komorowskiego, Dobrego Pasterza, Lublańska, Młyńska, Miechowity, Brogi, Czerwonego Prądnika, Wileńska, al. 29 Listopada, Pawia, Szlak, Warszawska, Kurniki - DWORZEC GŁÓWNY ZACHÓD



130



AZORY - Weissa, Różyckiego, Makowskiego, Władysława Łokietka, Wybickiego, Wrocławska, Prądnicka, al. Słowackiego, Pawia, Szlak, Warszawska, Kurniki - DWORZEC GŁÓWNY ZACHÓD



131



CHAŁUPKI - Rumiankowa, Truskawkowa, Kąkolowa, Branicka, Karaszewicza-Tokarzewskiego, Plastusia, Sasanek, Szymańskiego, Igołomska - PLESZÓW



132



KOMBINAT - al. Solidarności, al. Przyjaźni, al. Andersa, al. Bora-Komorowskiego, Dobrego Pasterza, Lublańska, Opolska, Prądnicka, Bratysławska, Doktora Twardego, Prądnicka, al. Słowackiego, Pawia, Szlak, Warszawska, Ogrodowa - DWORZEC GŁÓWNY ZACHÓD



133



BIEŻANÓW POTRZASK - Potrzask, Pruszyńskiego, Weigla, Popiełuszki, Lipowskiego, Łaczka, Mała Góra, Ćwiklińskiej, Teligi, Wielicka, Kosocicka, Rżącka, Cechowa, Bojki, Wysłouchów, Halszki, Witosa, Turowicza, Połomskiego, Fredry, Tischnera - ŁAGIEWNIKI



134



CRACOVIA STADION - Kałuży, al. Focha, Królowej Jadwigi, 28 Lipca 1943, Leśna, al. Kasy Oszczędności Miasta Krakowa, al. Żubrowa - ZOO



135



GOLKOWICE - Matematyków Krakowskich, Krzyżańskiego, Myślenicka, Herberta, Stojałowskiego, Halszki, Witosa, Totus Tuus - CENTRUM JP II



137



KROWODRZA GÓRKA - Fieldorfa-Nila, Prądnicka, Opolska, Mackiewicza, Siewna, Kuźnicy Kołłątajowskiej, al. 29 Listopada, Meiera - GÓRKA NARODOWA WSCHÓD



138



AZORY - Weissa, Różyckiego, Makowskiego, Władysława Łokietka, Batalionu "Skała" AK, Krowoderskich Zuchów, Fieldorfa-Nila, Prądnicka, Opolska, Lublańska, Dobrego Pasterza, al. Bora-Komorowskiego, Okulickiego, Nowolipki, Makuszyńskiego, Kocmyrzowska, Łowińskiego, Ujastek - KOMBINAT



139



MYDLNIKI - Balicka, al. Armii Krajowej, Nawojki, Czarnowiejska, al. Mickiewicza, al. Słowackiego, al. 29 Listopada, Dobrego Pasterza, Bohomolca, Jancarza, Srebrnych Orłów, Mikołajczyka, Obrońców Krzyża, Żeromskiego, al. Róż, al. Przyjaźni, al. Solidarności - KOMBINAT



141



PLESZÓW – Igołomska, Rzepakowa – PRZYLASEK RUSIECKI



142



CZYŻYNY DWORZEC - Medweckiego, Dąbrowskiej, al. Andersa, al. Przyjaźni, al. Solidarności, Ujastek, Łowińskiego, Kocmyrzowska, Poległych w Krzesławicach, Architektów - OS. NA STOKU



143



BIEŻANÓW - Zarzyckiego, Jasieńskiego, Sucharskiego, Bieżanowska, Wielicka - POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH



144



PRĄDNIK BIAŁY - Piaszczysta, Zielińska, Pachońskiego, Wyki, Batalionu "Skała" AK, Władysława Łokietka, Makowskiego, Stachiewicza, Wrocławska, al. Kijowska, Czarnowiejska, al. Mickiewicza, al. Krasińskiego, Konopnickiej, Kamieńskiego, Wielicka, Rydygiera - RŻĄKA



145



BOREK FAŁĘCKI - Zakopiańska, Kąpielowa, Chałubińskiego, Szybisko, Myślenicka, Sawiczewskiech, Landaua, Niewodniczańskiego, Krzyżańskiego, Matematyków Krakowskich - GOLKOWICE



151



JUDYMA SZKOŁA - Banachiewicza, Narvik, Zawiszy, Forteczna, Krygowskiego, Bartla, Pod Fortem, Bartla, Krygowskiego, Borkowska, Zawiła, Żywiecka, Kościuszkowców - BOREK FAŁĘCKI
(powrót jako linia 451: BOREK FAŁĘCKI - Zawiła, Borkowska, Bartla, Forteczna, Judyma - JUDYMA SZKOŁA)



152



ALEJA PRZYJAŹNI - al. Andersa, al. Bora-Komorowskiego, Dobrego Pasterza, Lublańska, Młyńska, Pilotów, Olszyny, Brodowicza, al. Beliny-Prażmowskiego, Lubicz, Basztowa, Dunajewskiego, Podwale, Piłsudskiego, al. Focha, Królowej Jadwigi, Junacka, Chełmska, Olszanicka - CMENTARZ OLSZANICA



153



LESISKO - Longinusa Podbipięty, Klasztorna, Sieroszewskiego, Zachemskiego, al. Jana Pawła II, Bulwarowa, Orkana, al. Solidarności, al. Przyjaźni, al. Róż, Żeromskiego, Obrońców Krzyża, Mikołajczyka, Piasta Kołodzieja, Kruszwicka, Popielidów, Piasta Kołodzieja - OS.PIASTÓW



154



DWORZEC GŁOWNY ZACHÓD - Pawia (powrót: Pawia, Basztowa, Plac Matejki, Kurniki), al. Słowackiego, Prądnicka, Doktora Twardego, Wybickiego, Władysława Łokietka, Batalionu "Skała" AK, Wyki, Pachońskiego, Zielińska, Piaszczysta - PRĄDNIK BIAŁY


 

155



ŁAGIEWNIKI - Tischnera, Fredry, Połomskiego, Turowicza, Witosa, Halszki, Stojałowskiego, Herberta, Myślenicka, Merkuriusza Polskiego, Chałubińskiego - SWOSZOWICE POCZTA



158



POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH - Nowohucka, Saska, Przewóz, Rzebika, Lipska, Mierzeja Wiślana, Dąbka, Biskupińska, Obrońców Modlina, Brandla, Rybitwy, Szparagowa, Półłanki, Rączna, Wrobela - PODWIERZBIE



159



CICHY KĄCIK - Piastowska, Nawojki, Czarnowiejska, al. Mickiewicza, al. Słowackiego, al. 29 Listopada, Wileńska, Czerwonego Prądnika, Brogi, Miechowity, Młyńska, al. Bora-Komorowskiego, Wiślicka, Srebrnych Orłów, Piasta Kołodzieja, Kruszwicka, Popielidów, Piasta Kołodzieja - OS. PIASTÓW



161



PLESZÓW - Igołomska, Brzeska - WOLICA MOST



162



PODGÓRKI TYNIECKIE - Podgórki Tynieckie, Dąbrowa, Tyniecka, Praska, Szwedzka, Tyniecka, Bałuckiego, Szwedzka, Monte Cassino, Konopnickiej, Barska - OS. PODWAWELSKIE



163



ALEJA PRZYJAŹNI - al. Solidarności, al. Jana Pawła II, Klasztorna, Półłanki, Agatowa, Domagały, Złocień, Domagały, Agatowa, Półłanki, Bieżanowska, Mała Góra, Ćwiklińskiej, Teligi, Wielicka, Rydygiera - RŻĄKA



164



GÓRKA NARODOWA - Bociana, Siewna, Mackiewicza, Opolska, Prądnicka, Bratysławska, Doktora Twardego, Prądnicka, al. Słowackiego, al. Mickiewicza, al. Krasińskiego, Konopnickiej, Kamieńskiego, Puszkarska, Sławka, Trybuny Ludów, Łużycka, Nowosądecka - PIASKI NOWE



166



ŁAGIEWNIKI - Brożka, Grota-Roweckiego, Kobierzyńska, Babińskiego, Skotnicka, Skotniki Szkoła, Skotnicka, Wrony - SIDZINA



168



KROWODRZA GÓRKA - Krowoderskich Zuchów, Batalionu "Skała" AK, Władysława Łokietka, Makowskiego, Różyckiego, Weissa, Radzikowskiego - RADZIKOWSKIEGO OSIEDLE



169

 

ZAJEZDNIA WOLA DUCHACKA - Sławka, Kamieńskiego, Konopnickiej, al. Krasińskiego, al. Mickiewicza, al. Słowackiego, al. 29 Listopada, Opolska, Mackiewicza, Siewna, Bociana - GÓRKA NARODOWA



171



PLESZÓW - Igołomska, Wiatra, Pysocice, Kościelnicka, Stopki, Sawy-Calińskiego, Wróżenicka - WRÓŻENICE



172



BRONOWICE MAŁE - Balicka, al. Armii Krajowej, Conrada, Opolska, Lublańska, al. Bora-Komorowskiego, al. Andersa - ALEJA PRZYJAŹNI



173



AZORY - Weissa, Conrada, al. Armii Krajowej, Nawojki, Czarnowiejska, al. Mickiewicza, al. Krasińskiego, Konopnickiej, Kamieńskiego, Wielicka, Teligi, Ćwiklińskiej, Aleksandry - NOWY BIEŻANÓW POŁUDNIE



174



KOMBINAT - al. Solidarności, Bulwarowa, al. Jana Pawła II, al. Pokoju, Nowohucka, Powstanców Wielkopolskich, al. Powstańców Śląskich, Kamieńskiego, Sławka, Klonowica, Beskidzka, Halszki, Stojałowskiego - OS. KURDWANÓW



175



BOREK FAŁĘCKI - Zakopiańska, Poronińska, Smoleńskiego, Poronińska, Zakopiańska, Taklińskiego, Petrażyckiego, Prażmowskiego, Wrony - SIDZINA



178



 MISTRZEJOWICE - Jancarza, Wiślicka, Stella-Sawickiego, Nowohucka, Powstanców Wielkopolskich, al. Powstańców Śląskich, Tischnera, Brożka, Grota-Roweckiego, Kobierzyńska, Zawiła, Borkowska, Krygowskiego, Bartla - POD FORTEM



179



 DWORZEC GŁÓWNY ZACHÓD - Pawia, al. Słowackiego, al. Mickiewicza, al. Krasińskiego, Konopnickiej, Kamieńskiego, Sławka, Klonowica, Beskidzka, Halszki, Stojałowskiego - OS.KURDWANÓW



181

 

PLESZÓW – Igołomska, Nadbrzezie, Suchy Jar, Karowa, Dymarek – KUJAWY

 

182



 DWORZEC GŁÓWNY WSCHÓD - Lubomirskiego, al. Beliny-Prażmowskiego, Brodowicza, Olszyny, Pilotów, Młyńska, Lublańska, Dobrego Pasterza, Bohomolca, ks. Jancarza, Srebrnych Orłów, Piasta Kołodzieja, Okulickiego, Łowińskiego, Jagiełły, Architektów - OS.NA STOKU



183



 DOM SPOKOJNEJ STAROŚCI - Jakubowskiego, Teligi, Ćwiklińskiej, Bieżanowska, Agatowa - ZŁOCIEŃ



184



 OS.KURDWANÓW - Stojałowskiego, Halszki, Witosa, Łużycka, Malborska, Kamieńskiego, Konopnickiej, Dietla, Grzegórzecka, Al.Powstania Warszawskiego, Beliny-Prażmowskiego, Olszyny, Pilotów, Młyńska, Strzelców - PRĄDNIK CZERWONY



192

CHEŁM - Chełmska, al. Kasztanowa, al. Modrzewiowa, Królowej Jadwigi, al. Focha, al. Mickiewicza, al. Słowackiego, Pawia, św. Rafała Kalinowskiego, Dworzec Główny Wschód, Lubomirskiego, al. Beliny-Prażmowskiego, Brodowicza, Olszyny, Pilotów, Młyńska, Lublańska, Dobrego Pasterza, Bora-Komorowskiego, al. Andersa, Dąbrowskiej, Medweckiego - CZYŻYNY DWORZEC

193

 

NA ZAŁĘCZU - Niepokalanej Panny Marii, Longinusa Podbipięty, Klasztorna, Sieroszewskiego, Al. Jana Pawła II, Bulwarowa, Orkana, Al. Solidarności, Al. Róż, Żeromskiego, Obrońców Krzyża, Mikołajczyka, Piasta Kołodzieja, Kruszwicka, Popielidów, Piasta Kołodzieja, Powstańców, Strzelców - PRĄDNIK CZERWONY



194



 CZERWONE MAKI - Bobrzyńskiego, Grota-Roweckiego, Rostworowskiego, Kobierzyńska, Grota-Roweckiego, Kapelanka, Monte Cassino, Konopnickiej, Al. Krasińskiego, Al. Mickiewicza, Czarnowiejska, Al. Kijowska, Wrocławska, Stachiewicza, Makowskiego, Krowoderskich Zuchów - KROWODRZA GÓRKA



405

 DWORZEC GŁÓWNY ZACHÓD - Pawia, Al. 29 Listopada, Majora, Powstańców, Strzelców, Prądnik Czerwony, Strzelców, Powstańców - CMENTARZ BATOWICE

409



 CRACOVIA STADION - Kałuży, Al.Z.Krasińskiego, Kościuszki, Księcia Józefa, Jodłowa - PRZEGORZAŁY UJ



422

 

 

ALEJA PRZYJAŹNI - Al.Róż, Żeromskiego, Obrońców Krzyża, Kocmyrzowska, Makuszyńskiego, Nowolipki, Jagiełły, Kocmyrzowska, Kantorowicka, Osieckiego, Kantorowicka, Gustawa Morcinka - ZESŁAWICE

 

 

424



OS. PODWAWELSKIE - Al. Krasińskiego, Podwale, Basztowa, Lubicz, Beliny-Prażmowskiego, Grochowska, Pilotów, Meissnera, Al. Jana Pawła II, Ułanów - UGOREK



429



DWORZEC GŁ.ZACHÓD - Pawia, 29 Listopada, Wileńska, Czerwonego Prądnika, Brogi, Młyńska, Dobrego Pasterza, Okulickiego, Stella Sawickiego - SKARŻYŃSKIEGO



451

 

BOREK FAŁĘCKI - Zakopiańska, Zawiła, Borkowska, Krygowskiego, Bartla, Pod Fortem, Bartla, Krygowskiego, Forteczna, Doktora Judyma - JUDYMA SZKOŁA


482



DWORZEC GŁ. WSCHÓD - Lubomirskiego, Beliny-Prażmowskiego, Pilotów, Młyńska, Dobrego Pasterza, Bohomolca - MISTRZEJOWICE


501



CHEŁMOŃSKIEGO OSIEDLE - Stawowa, Jasnogórska, al. Armii Krajowej, Nawojki, Czarnowiejska, al. Mickiewicza, al. Słowackiego, Pawia, św. Rafała Kalinowskiego, Lubomirskiego, al. Beliny-Prażmowskiego, Brodowicza, Olszyny, Pilotów, Młyńska, al. Bora-Komorowskiego, al. Andersa, Dunikowskiego, Mikołajczyka, Obrońców Krzyża, Żeromskiego, al. Róż, al. Przyjaźni, al. Solidarności - BULWAROWA



502



CRACOVIA STADION - Kałuży, Piłsudskiego, Straszewskiego, Podwale, Basztowa, Lubicz, Beliny-Prażmowskiego, Pilotów, Okulickiego, Andersa - PLAC CENTRALNY IM. R. REAGANA



503



GÓRKA NARODOWA WSCHÓD - Meiera, Al. 29 Listopada, Al. Słowackiego, Al. Mickiewicza, Al. Krasińskiego, Konopnickiej, Kamieńskiego, Wielicka, Mała Góra, Aleksandry - NOWY BIEŻANÓW POŁUDNIE



511


OS. NA STOKU - Architektów, Poległych w Krzesławicach, Władysława Jagiełły, Petőfiego, Okulickiego, Bora-Komorowskiego, Młyńska, Pilotów, Olszyny, Brodowicza, Al. Beliny-Prażmowskiego, Lubomirskiego, Św. Rafała Kalinowskiego, Pawia, Al. Słowackiego, Al. Mickiewicza, Czarnowiejska, Nawojki, Armii Krajowej - PRZYBYSZEWSKIEGO


572



 BRONOWICE MAŁE - Na Błonie, Balicka, Al. Armii Krajowej, Conrada, Opolska, Lublańska, Al. Bora-Komorowskiego, Okulickiego, Al. Andersa, Al. Przyjaźni, Al. Solidarności - KOMBINAT