Bilety przez komórkę

Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie uprzejmie informuje, że od dnia 20.01.2017 r. pasażerowie Komunikacji Miejskiej w Krakowie mają możliwość nabywania biletów KMK z wykorzystaniem mobilnych platform do sprzedaży e-biletów przez aplikacje: SkyCash, moBILET, mPay, JakDojade oraz zbiletem.pl.

Jednocześnie informujemy, że cały czas można korzystać z aplikacji iMKA, dzięki której można m.in. kupować bilety jednorazowe i okresowe KMK oraz bilety kolejowe.


DYSTRYBUCJA BILETÓW KRÓTKOOKRESOWYCH KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W KRAKOWIE W SYSTEMACH MOBILNYCH - DLA WYKONAWCÓW

Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie uprzejmie informuje, iż od dnia 1 lutego 2019 r. wszedł w życie zapis Uchwały Nr IV/72/19 Rady Miasta Krakowa z dnia 9 stycznia 2019 r. umożliwiający zawarcie umowy z Gminą Miejską Kraków w zakresie dystrybucji, nabywanych w systemie Wykonawcy za pomocą telefonów komórkowych oraz innych kompatybilnych urządzeń mobilnych użytkownika, biletów krótkookresowych uprawniających do korzystania z usług przewozowych organizowanych przez Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie w ramach systemu Komunikacji Miejskiej w Krakowie.

Informacje w powyższym zakresie można uzyskać pod numerem telefonu: (0-12) 616 86 29.
Zapytania można kierować również na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.