Wiadomości komunikacyjne

17. PZU Cracovia Maraton - darmowe przejazdy dla uczestników

Uprzejmie informujemy, że zawodnicy startujący w 17. PZU Cracovia Maraton (wraz z imprezami towarzyszącymi) oraz wolontariusze wspomagający ich organizację, będą uprawnieni w dniach od 21 kwietnia 2018 r. do 22 kwietnia 2018 r. do bezpłatnych przejazdów środkami Komunikacji Miejskiej w Krakowie.

Z bezpłatnego przejazdu będzie mogła skorzystać osoba okazująca w pojazdach KMK: ważny w danym dniu numer startowy lub ważny w danym dniu identyfikator wolontariusza wydane przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie – organizatora imprezy.

Uwaga!!!
Przedłożenie nieokazanych w czasie kontroli biletów KMK: specjalnego identyfikatora wolontariusza lub numeru startowego nie stanowi podstawy do zwrotu pobranej należności za przewóz i opłaty dodatkowej lub umorzenia wezwania do zapłaty.

4. PZU Cracovia Półmaraton Królewski - darmowe przejazdy dla uczestników

Uprzejmie informujemy, że zawodnicy startujący w 4. PZU Cracovia Półmaraton Królewski (wraz z imprezami towarzyszącymi) oraz wolontariusze wspomagający ich organizację, będą uprawnieni w dniach od 12 października 2017 r. do 15 października 2017 r. do bezpłatnych przejazdów środkami Komunikacji Miejskiej w Krakowie.

Z bezpłatnego przejazdu będzie mogła skorzystać osoba okazująca w pojazdach KMK: numer startowy, plakietkę lub specjalny identyfikator wydane przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie – organizatora imprezy.

Uwaga!!!
Przedłożenie nieokazanych w czasie kontroli biletów KMK: specjalnego identyfikatora, numeru startowego lub plakietki nie stanowi podstawy do zwrotu pobranej należności za przewóz i opłaty dodatkowej lub umorzenia wezwania do zapłaty.

Bieg Trzech Kopców - darmowa KMK

Uprzejmie informujemy, że zawodnicy startujący w 11. edycji Biegu Trzech Kopców (wraz z imprezami towarzyszącymi) oraz wolontariusze wspomagający ich organizację, będą uprawnieni w dniach od 29 września 2017 r. do 1 października 2017 r. do bezpłatnych przejazdów środkami Komunikacji Miejskiej w Krakowie.

Z bezpłatnego przejazdu będzie mogła skorzystać osoba okazująca w pojazdach KMK: numer startowy, plakietkę lub specjalny identyfikator wydane przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie – organizatora imprezy.

Uwaga!!!

 

Przedłożenie nieokazanych w czasie kontroli biletów KMK: specjalnego identyfikatora, numeru startowego lub plakietki nie stanowi podstawy do zwrotu pobranej należności za przewóz i opłaty dodatkowej lub umorzenia wezwania do zapłaty.

 

Gimnazjaliści - bezpłatne przejazdy KMK od 30.09.2017 r.

Uprzejmie informujemy, że już od dnia 30 września 2017 r. (tj. soboty), Gimnazjaliści z szkół zlokalizowanych na terenie Gminy Miejskiej Kraków, będą uprawnieni do bezpłatnego podróżowania środkami Komunikacji Miejskiej w Krakowie.

Czytaj więcej...

Honorowanie biletów KMK i biletów kolejowych

Uprzejmie informujemy, że na podstawie uchwały Nr LXXXI/1982/17 Rady Miasta Krakowa z dnia 30 sierpnia 2017 roku, wypracowano porozumienie w sprawie wzajemnego honorowania biletów Komunikacji Miejskiej w Krakowie oraz biletów kolejowych w dniach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu tj. w okresie od 16 września 2017 r. do 22 września 2017 r.   

Czytaj więcej...